اخبار روز

مرگ های جنجالی مهرشاد شهیدی نژاد و سارینا ساعدی ! / خبرگزاری ها چه نوشتند؟!


پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:     در ساعات گذشته اخبار متناقضی از سراسر کشور آمده که وجه اشتراک آن مرگ جوانانی‌ست که برخی رسانه‌ها ادعا کرده‌اند که مرتبط با وقایع اخیر بوده. از آمل و مرگ دو جوان تا مهاباد. مهرشاد شهیدی‌نژاد ، سرآشپز دانشگاه جامع علمی کاربردی اراک از جمله مطرح‌ترین نام‌های ساعات اخیر است، در کنار او نام سارینا ساعدی هم مطرح است. در زیر دو روایت رسمی از چگونگی مرگ مهرشاد و سارینا را به نقل از خبرگزاری‌های ایرنا و فارس آورده‌ایم:

 

 

جزئیات فوت «مهرشاد شهیدی‌نژاد»

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی: چهارشنبه گذشته پیکر بی‌جان یک جوان ۲۰ ساله در یکی از خیابان‌های اراک کشف شد.

ایرنا مدعی شده: او هیچ‌ مدرک هویتی و حتی گوشی موبایل همراهش نبود. پنج‌شنبه بعد از  مراجعه خانواده‌اش به مراجع قانونی هویت مهرشاد شهیدی‌نژاد مشخص شد.

ایرنا شایعاتی که فوت مهرشاد را بر اثر ضربات متعدد بر سر تفسیر کرده بودند، این گونه تکذیب کرده: هیچ‌گونه گلوله‌ای به او شلیک نشده و جان‌باختن او بر اثر اصابت جسم سخت به سر تکذیب می‌شود.

خبرگزاری فارس هم این گونه از سارینا ساعدی نوشته: دختر ۱۶ ساله سنندجی دیروز در منزل فوت کرده و خانواده‌اش او را به امید احیا به بیمارستان برده بودند.

 

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *